Medlemmer i Business Club

Bliv en del af Business Golf Club Holstebro – vestjyllands stærkeste golfnetværk.

7C0F5AD8 99C7 4E47 97EB 43852E135C36 1 105 C 265x265

Eiler Thomsen
Eiler Thomsen Alufacader
Telefon: 40 21 85 05
et@et-alu.dk

43B1DF69 DED6 411A 8AC9 49C27CF875E1 1 105 C 265x265

John Gråkjær
Gråkjær
Telefon: 40 27 05 55
jogra@graakjaer.dk

5ED79BAA 1D6C 4916 BC58 099867D4506F 1 105 C 265x265

Michael Schytte
Royal Unibrew
Telefon 29 23 03 93
michael.schytte@royalunibrew.com

F9A4949F FFA2 4022 BD4C AAB48B34544F 1 105 C 265x265

Finn Bjerg
Royal Unibrew
Telefon
finn.bjerg@royalunibrew.com

E3123483 DD90 47ED B37B 71D4AFABAF4C 1 105 C 265x265

Daniel Thrane
Thrane Teknik & VVS
Telefon: 20929080
thrane@thrane-teknik.dk

Billede Paa Vej

Lars Naur
Jysk Energi
lna@jyskenergi.dk

3FD65C5B F437 4397 BED0 D5F310E68FBB 1 105 C 265x265

Claus Simonsen
Jyske Bank Erhverv
csi@jyskebank.dk

Søvn Comfort 17.05.191510 2 265x265

Flemming V Kristensen
Søvn & Comfort
Telefon: 28 11 45 95
flemming@sovn-comfort.dk

Buch 210 265x265

Günther Løkke
Løkkes Maskinfabrik
Telefon: 27 20 35 16
fgl@jclm.dk

Flemming Madsen 2 265x265

Flemming Madsen
Holstebro Turistbusser
Telefon:
fm@holstebro-turistbusser.dk

Jesper Henriksen E1519722802969 500x500

Jesper Henriksen
Spar Nord
Telefon: 30 17 26 23
jhk@sparnord.dk

Billede Paa Vej

Jørgen Hansen
XL Byg – Roslev
Telefon: 20 70 15 00
jsh@roslev.dk

CE363AB5 D577 499B BE93 A2690E4FEB0F 1 105 C 265x265

Preben Dinsen
Barry Callebaut
Telefon: 41143218
preben.dinsen@barry-callebaut.dk

Uffe Larsen Foto Business 2

Uffe Larsen
Krøyer Pedersen
Telefon: 61 20 09 18
ul@kroyerpedersen.dk

698869C9 5449 45AE A76D 6653BBC35646 1 105 C 265x265

Claus Lorentzen
Outer
Telefon: 21 86 86 61
cl@outer.dk

A4954A3A A15A 4151 B776 0322F293FE40 1 105 C 265x265

Kjeld Nedergaard
Aktiv Personale
Telefon: 29 62 68 11
kjeld@aktivpersonale.dk

A5C50DB0 25EE 4205 9F9A 4080083BF550 1 105 C 265x265

Martin Sejer Kristensen
Dansk Vinhandel
Telefon: 22444042
mk@danskvinhandel.dk

Billede Paa Vej

Kasper Schjøtz
Schjøtz Byg
Telefon: 21 20 53 50
faktura@schjotzbyg.dk

20200526 DSC 0614 Scaled 265x265

Hans Jørgen Kristiansen
MidtVest Trailers
hjk@mvt.dk

20200526 DSC 0657 Scaled 265x265

Jens Stendys
Wunder Wear
Telefon: 23 93 04 70
jens@stendys.com

Klaus Kallesoee Sort Hvid 265x265

Klaus Klok Kallesøe
JCN BOLIG
kkk@jcn-bolig.dk

C693CCE6 AD8F 416A 9852 29E488172BC7 1 105 C 265x265

Lars Sommer Asmussen
Nordea
Telefon: 61 20 76 05
lars.asmussen@nordea.com

338B0A03 3F84 4172 99DE 3D12432C4491 1 105 C 265x265

Jan Røgilds
Holstebro Kartonnage
Telefon: 61 28 62 99
jr@holstebro-kartonnage.dk

20200526 DSC 0648 Scaled 265x265

Søren Henriksen 
Malerfirmaet Henriksen
Telefon: 40 40 75 50
soren@malerfirmaethenriksen.dk

27CD1AF0 0E5F 456D 8AA6 3919C2F12B0B 1 105 C 265x265

Allan Henriksen
Malerfirmaet Henriksen
Telefon: 29 66 18 28
allan@malerfirmaethenriksen.dk

37E04CCC DF78 4CAD AEE1 363AA4CE4535 1 105 C 265x265

Anders Bjerregaard
RealMæglerne Holstebro
Telefon: 26177679
aba@mailreal.dk

K.Sortberg 265x265

Kenneth Sortberg
Sortberg Hansen
Telefon: 20 93 24 23
ks@sortberghansen.dk

Billede Paa Vej

Mariane Spandet 
Svane Køkkenet Holstebro

mars@svane.com

D0693BBB BDA7 4F4B 96B2 2892678B75CB 1 105 C 265x265

Jan Heine Jacobsen
OJM
Telefon: 40 45 97 45
jhj@ojm.dk

754FAF5C EE0C 42D9 9BB9 1EADEEFB9A81 1 105 C 265x265

Lars Thornvig
Jysk Fynske Medier
lath@dagbladetholstebro.dk

E580E733 1965 46AD 96CB 99F1C9EA106F 1 105 C 300x300

Anders Jørgensen
Musik Teatret
aj@musikteatret.dk

Torben Doktor. 1

Torben Doktor
Louis Nielsen
Telefon: 30 38 19 11
torben.doktor@specsavers.com

Billede Paa Vej

Kim Vorret
PWC
kim.vorret@pwc.dk

98FD0232 C58B 4708 B571 A4748C2C2B8A 1 105 C 265x265

Søren Hansen
SH Advise
sh@hansenadvise.dk

E64511B8 5BE7 42F8 AB7A F0F54F93F1E2 1 105 C 265x265

Poul Djernes
Meny
Telefon: 61 77 12 87
poul.djernes@me.com

38731194 ADCD 4D40 AC8A A749CA8CA953 1 105 C 265x265

Jens Eg
DAFA
Telefon: 40 13 32 58
je@dafa.dk

13B2C6AD 9A24 44C1 9FB5 202E03C0A8B0 1 105 C 265x265

Tom Bach Nielsen
Jyden/Skjold
Telefon: 61 62 05 30
tni@jydenbur.dk

20200526 DSC 0609 Scaled 265x265

Flemming Antonsen
Telefon: 21 72 18 18
fs-anton@youmail.dk

Bjarne SH Kopi 2 265x265

Bjarne Lind
Børge Lind & Sønner
Telefon: 40 92 86 66
bl@lind-byg.dk

1D99C586 B952 40EE ACE1 E442F27EC805 1 105 C 265x265

Jette Vad
Sparrekassen Thy
Telefon: 21 35 59 78
jni@sparthy.dk

20200526 DSC 0644 Scaled 265x265

Helle Bjerre
Handelsbanken
Telefon: 26 12 25 11
hebj04@handelsbanken.dk

1AFE5BD7 E316 4A02 A6C8 7A31CBF4A397 1 105 C 265x265

Bjørn Gadgaard
Remove It 360 – algebehandling
Telefon: 42835372
bjørngadgaard@gmail.com

4C9E9B27 477F 4E6F A68A 95B149FAA2BD 1 105 C 265x265

Marc Gadgaard
Remove It 360 – algebehandling
marcgadgaard@gmail.dk

4198DF04 046B 49C1 AC20 2D4A8AFEA5BF 1 105 C 265x265

Ejgild Christensen
STS Biler
ec@sts-biler.dk

Billede Paa Vej

Nicolai Bue
Jyske Bank
Telefon: 30 35 47 40
nb@jyskebank.dk

0E0CD92C C10C 4A86 AE1B D06DEB044021 1 105 C 265x265

Anders Oksbjerg
Jyske Bank
Telefon: 2494 6125
aok@jyskebank.dk

767CF45D BC31 4240 94C5 B5C5CB3B31D3 1 105 C 265x265

Peder Amtkjær
Guldbageren
Telefon: 30 62 82 43
pederamtkjaer@gmail.com

3D0739CF 99D0 449F ACF8 43775A54451E 1 105 C 265x265

Frode Pagh Bæk
Brendstrup & Vium
Telefon: 51 53 03 11
fpb@brendstrup-vium.dk

Billede Paa Vej

Rene Østergaard
Østergaard Consult
rene@ostergaard-consult.dk

Rsz Simon Dahl Pedersen Marts 2018 Visitkort Sort Hvid 3 265x265

Simon
Dahl Pedersen
Telefon: 22 11 25 79
simon@dahlpedersen.dk

MAA Foto 2 265x265

Mads Aagaard
Smith knudsen
Telefon: 40 83 91 30
maa@smithknudsen.dk

07196584 DFDE 4F04 9F9B 95CD43868900 1 105 C 265x265

Johnny Pedesen
Ringkøbing Lanbobank
Telefon: 76 24 95 18
jop@landbobanken.dk

Billede Paa Vej

Poul Bojsen
Bojsen Biler
Telefon: 51 72 02 25
poul@bojsenbiler.dk

Jesper Gadegaard 265x265

Jesper Gadegaard
Danske Bank
Telefon: 25 10 19 24
jesja@danskebank.dk

CF8127F4 4BF5 4D08 AC40 E8A48F4285D4 1 105 C 265x265

Henrik Givskov
JAI-O A/S
Telefon: 20 21 99 26
hg@jai-o.dk

Billede Paa Vej

Daniel Salling Petersen
Salling It & Print
daniel@sallingit.dk

20200526 DSC 0596 Scaled 265x265

Heinrich Dalager
Danske Bank
Telefon: 61 65 22 66
hedal@danskebank.dk

Billede Paa Vej

Brian Hansen 
10-4 Klik og Byg
Telefon 97 49 18 11
brh@10-4.dk

20200526 DSC 0664 Scaled 265x265

Bjarne Jeppesen
Mr Holstebro
Telefon 97 41 12 12
027@mr.dk

Billede Paa Vej

Frederik Lange
Slagter Lange
Telefon: 25 34 01 66
frederiklange@hotmail.com

E444BDE6 E445 4B9B B6C7 9E63FF87A006 1 105 C 265x265

Klaus Bruun
Pro-ex Aps
Telefon 21756776
kb@pro-ex.dk

20200526 DSC 0638 Scaled 265x265

Jens Ejvind Toft
Borbjerg Sparekasse/SparInvest
Telefon 9610 9639
jemtoft@gmail.com

225005EC B605 47D2 B1F4 62A1E5C1D855 1 105 C 265x265

Peder Johansen
Restaurant Under Klippen
mail@underklippen.dk

77A09A83 0581 415E B10F 5A15BEE22201 1 105 C 265x265

Jimmy Pedersen
Golfshoppen Holstebro
Telefon 96126203
jimmypedersen17@hotmail.com

EDB Centret FLF4205 EditBackgrounds And Backdrops9268

Kent Petersen 
EDB Centret
Telefon 97 41 36 34
kent@edbcentret.dk

Billede Paa Vej

Emil Andresen
Restaurant JA
Telefon +45 50 90 75 00
info@restaurant-ja.dk

Billede Paa Vej

Michael Ulsted
Thiele Holstebro
holstebro@thiele.dk

Billede Paa Vej

Bjarne Ravn
BBRavn@post.tele.dk